Datum: 14.02.2015 11:30
Vložil: Pfeifer petr
Předmět: Dotaz ? Odpovědět

Četl jsem zápis včerejšího výboru FK Nejdek.Zavlažování - jistě výborná věc,Wi fi na stadionu - proč???? Raději postavte hospůdku - jste jediným hřištěm který nemá hospodu ne jenom v Krajském přeboru ale také v 1.A třídě. Ten bufet - to je ostuda a jako Váš fanda sklízím posměch od ostatních fanoušků ze sokolovského okresu. Pfeifer Petr

Datum: 14.02.2015 11:30
Předmět: Odpověď
Dobrý den, díky za dotaz a připomínku, podobná se objevila i na našich facebookových stránkách, proto zareaguju podobně jako tam. Problém "nedokončeného stadionu" jsme zdědili, stadion byl dokončen v roce 2000. Je v držení města Nejdek, jehož současné vedení si problém uvědomuje a bude se s námi snažit řešit celý problém. Klub má připravené již od roku 2007 řešení v podobě projektu na výstavbu budovy vedle tribuny, které by zajistilo kvalitní občerstvení a hlavně by pak obsahovalo sociální zařízení. Není v silách klubu toto ufinancovat, jediná šance je spolupráce s městem Nejdek. Zavlažování je finančně rozdílná záležitost a v letošním roce se nabízí možnost jej zrealizovat. Můj osobní názor je, že se jedná možná o jedinou možnost, kdy jsou nakloněny všechny okolnosti, proto je to pro letošek priorita, která navíc posune stav hrací plochy na vyšší úroveň. Co se týče připojení k internetu, od léta bude připojení k internetu na stadionu povinnost, zápisy k utkání se budou dělat "online". Když jsme například hráli pohár a psaly se onlajny, byl problém s tím, že není bezdrátové připojení. Zápasy áčka se musí natáčet a měly by být vysílány živě, což doteď nešlo. Těch důvodů je celá řada a naopak si myslím, že v dnešní době už je to běžný standard vybavení stadionu ve vyspělých zemích. Finanční stránka je pro klub schůdná, v tomto případě. Jsme si určitými nedostatky stadionu vědomi a neustále pracujeme na jejich odstranění. Pro kolegy ze sokolovského okresu mám vzkaz, že náš stadion svým situováním, stavem hrací plochy, návštěvností a dalším, patří mezi to nejlepší, co stadiony v KV kraji nabízí. Můžou se přesvědčit v naší fotogalerii, nebo v kolonce "Stadion", zde na webových stránkách.
Datum: 14.10.2014 22:00
Vložil: jaaggi
Předmět: fotbalové zpravodaje (programy) Odpovědět

Dobrý den, hledám mezi fanoušky Vaše klubu sběratele fotbalových zpravodajů (programů) ke spolupráci při vyměňování programů různých českých klubů, případně odkoupím starší nepotřebné zpravodaje (programy). Kontakt - football.programmes@seznam.cz

Datum: 23.06.2013 22:24
Vložil: Pokorný
Předmět: gratulace Odpovědět

Zbyňo,chci vám všem poblahopřát k postupu do krajského přeboru. Vím,že to byl dlouhodobý sen. Tak ať se daří. U nás to skončilo trochu jinak a mnohem hůř.Hodně štěstí. M. Pokorný

Datum: 23.06.2013 22:24
Předmět: Díky
Děkujeme za blahopřání! Držím vám palce..
Datum: 21.06.2012 14:21
Předmět: Nové webové stránky FK Nejdek! Odpovědět

Ahoj, vítejte na nových webových stránkách nejdeckého fotbalového klubu! :-)

Příspěvky mohou přidávat pouze registrovaní uživatele.
Neváhejte a zaregistrujte se.