FK Nejdek - novinky

Žákovský turnaj, pořádaný pod záštitou Memoriálu Petra Šlapy a Václava Muchky

Autor: Petr    Datum: 23.06.2012 11:18

Čerpáno z deníku.cz

Ve druhém ročníku fotbalového memoriálu Petra Šlapy a Václava Muchky tak v konkurenci čtyř žákovských výběrů dosáhli žáci FK Klášterec na zlatý pohár. Na turnaji, ve kterém se představily 1.FC Karlovy Vary, FK Klášterec, AFK Loko Chomutov a domácí FK Nejdek, se diváci určitě nenudili, když byly k vidění velmi zajímavé bitvy.

Turnaj zahájil čestným výkopem předseda FK Nejdek Pavel Šlapa a poté už přišly na program nesmlouvané bitvy. Jako jediní neokusili hořkost porážky žáci Klášterce, kteří si během turnaje připsali na své konto dvě výhry a jeden nerozhodný výsledek. Na druhém místě pak zakončil nejdecký turnaj AFK Loko Chomutov, ten bral dvě vítězství a jednu porážku.

Na bronzovém stupínku skončili žáci pořádajícího Nejdku, kteří dvakrát remizovali a jednou prohráli. Poslední příčka pak připadla překvapivě karlovarskému 1.FC, který uhrál dvě porážky a jeden nerozhodný výsledek.

V rámci slavnostního vyhlášení si odnesla cenu pro nejlepší hráčku turnaje chomutovská Štěpánka Lukešová. Korunku pro nejlepšího střelce si vystřílel za čtyři góly chomutovský Denis Vondráček. Ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje si pak vychytal v Nejdku Dominik Timko z karlovarského 1.FC.

Výsledky: FK Klášterec – FK Nejdek 1:1, 1.FC K. Vary 3:0, AFK Loko Chomutov 2:1; AFK Loko Chomutov – FK Nejdek 3:0, 1.FC Karlovy Vary 3:0; FK Nejdek -- 1.FC K. Vary 3:3.Hlavní­ partner mládežnických družstev FK Nejdek:

WITTE Automotive

Oficiální­ partneři:

Karlovarský kraj

Živý kraj - Karlovarský kraj

Fortuna

SkiSport


Auto-Mont

elektro Viola

ABC Ski Nové Hamry

Sport Bar za mostem

Nýty.cz

Restaurace U Žáby

Lekce angličtiny - Guy a Lenka Hargreaves

Rádi byste se stali naším partnerem? Kontaktujte nás, prosím, na fknejdek@seznam.cz


Generální partner klubu:
Město Nejdek


Znak města Nejdek

Náměstí Nejdek

Mediální partneři:

Nejdecké listy

Karlovarský Deník