Rozhovor s Petrem Ševčíkem

Autor: Draxi    Datum: 02.05.2017 09:50

V posledních dvou zápasech A týmu výkonem zaujal Petr Ševčík, a tak jsem si nemohl nechat ujít příležitost se ho zeptat na několik otázek.

1) Představil bys nám svou fotbalovou minulost? Obecně se ví, že jsi strávil pracovně nějaký čas v Augsburgu, kde jsi i hrál fotbal, jakou soutěž jsi tam hrál?
„Téměř celá má fotbalová minulost se píše zde v Nejdku, v Augsburgu jsem strávil 4 roky. Fotbal jsem hrál v týmu, který hrál Kreisklasse (krajský přebor).“

2) Jsi fotbalový univerzál, který se občas objeví v obraně, někdy na hrotu, teď se Ti povedly dva zápasy v záloze, kde se Ty osobně cítíš nejlíp?
„Vždy jsem tvrdil, že jsem taková ta univerzální náplast pro trenéra, kam mě postaví, tam to odkopu, ale vyloženě oblíbenou pozici nemám. Jsem rád za každou příležitost.“

3) Jak se Ti spolupracovalo s Kubou Rutrlem a Tomášem Pilařem, kteří se nejčastěji pohybovali během zápasu v Tvém okolí?
„Kuba má výbornou formu a je radost s ním hrát na jedné lajně. Výborně si rozumíme a můžeme se spolehnout jeden na druhého. Tomáš dokáže každou situaci dobře odhadnout, takže od něj vždy dostanu dobré přihrávky a na druhou stranu v defenzivní fázi se dobře doplňujeme.“

4) V kabině sedíš vedle zástupce kapitána, Filipa Rutrleho (který si funkci náramně užívá), jak lehké (těžké) je sedět vedle něj? :-D
„S Filipem se známe už od mala. Stejně jako on i já jsem pro každou srandu, takže mi vůbec nevadí vedle něj sedět. To, že se stal ZÁSTUPCEM kapitána je pro mě velká záhada, ale asi už i v kraji přichází trend "kapříků". :-D

5) I když jsi byl v zahraničí, stále jsi platil klubové příspěvky a hlásil se ke klubu i na dálku, což zaslouží obdiv a uznání, jak osobně vnímáš Ty, že hraješ za nejdecké áčko, partu v týmu, náš klub.
„FKN byla už od malička moje druhá rodina, ať už to zní, jak chce. Proto na klub nehodlám nikdy zanevřít a to ani v případě, že v něm nebudu aktivně hrát. Jsem rád a cením si toho, že aktuálně nastupuji za nejdecké áčko, ale také i za béčko kde je stejně dobrá parta čutálistů, kde o zábavu není nouze.“
Díky za rozhovor