Vítězství nad Citicemi

Autor: Draxi    Datum: 08.05.2017 12:14

FK NEJDEK "A" - Sokol Citice 6:0 (2:0)
Góly: Kinkal Richard 3, Pilař Tomáš, Chlup Tomáš, Neudert Filip
Sestava: Irlbek Jakub (připraven Nádeníček Jan) - Rutrle Filip, Mandous Antonín, Ševčík Petr, Rutrle Jakub, Neudert Filip, Pilař Tomáš (Vaník Tomáš), Kurtin Jakub, Kinkal Richard, Falatek Jiří (Jílek Jan), Chlup Tomáš (Valvoda Jakub)
Trenéři: Halapej Michal, Draxal Zbyněk, Krejčí Vilém
Vedoucí týmu: Licek Jiří
Diváci: 100

Do Nejdku přijely Citice, které dokázaly porazit FC Cheb a obrat na jaře o body další týmy, takže byla na místě zodpovědnost a trpělivost. Hosté se prezentovali bojovným výkonem, sice se do gólové příležitosti nedostali, ale souboje s nimi bolely a rozhodně nešetřili krokem.
V prvním poločasu dal skóre podobu Tomáš Pilař, který první úspěch domácích úspěšně zakroutil z přímého kopu a ve druhém případě, minutu před poločasem, předložil Tomáši Chlupovi lahůdku před odkrytou branku, 2:0.
Ve druhém poločasu hostům začaly docházet síly, což vyvrcholilo v poslední třetině utkání, ve které Nejdečáci ovládli trávník a domácí fanoušci si přišli na své. Třetí branku po vysunutí Jirkou Falatkem chytře zakončil Filip Neudert. Pak se do hlavní role nominoval Ríša Kinkal, který třikrát nekompromisně zakončil kombinace modrého týmu a hattrickem přispěl k vysoké výhře. Velmi dobře se do hry dostali i střídající hráči, dnes jednoznačně převládla pozitiva, na Limnici se tleskalo oprávněně.
Pozdrav a díky letí za Štefan Sulák, který se přijel podívat a pozdravit tým