Divadelní soubor Jirásek na Limnici

Autor: Draxi    Datum: 05.08.2017 09:56

Jirásek „v offsidu“ aneb pomáháme společně!

Honza Rejcha, člen Jiráska a člen FK Nejdek:
"Spojit zdánlivě nespojitelné může být těžké, ne však nemožné a už vůbec ne tak těžké jako boj s nepřízní osudu.
Divadelní soubor Jirásek se spojil s FK NEJDEK, aby společně pomohli. Jdete do toho s námi?

V neděli 27.8.2017 vyroste před tribunou FK Nejdek divadelní scéna pro představení Cyrano v Buffalu ve kterém excelují nejdečtí ochotníci v čele s Karlem Hlávkou a Zdenou Kyselovou, pod vedením Karla Uzla

Ztřeštěná komedie z divadelního prostředí Vám dá zapomenout na starosti všedních dní a ještě přispějeme na dobročinné účely. Jirásek spolu s FK NEJDEK chce vykouzlit úsměv na tváři Vašíka Petýrka, kterému krutý osud připravil roli bojovníka se svalovou dystrofií. Své role se Vašík zhostil moc statečně a my mu chceme vyjádřit podporu. Výtěžek z představení přispěje na Vašíkovu nákladnou léčbu. Věříme, že Vám udělá radost předvedená hra i náš společný dobrý skutek..."

Začátek představení ve 20:30

vstupné: 80,- Kč, předprodej v nejdeckém infocentru od pondělí, 7.8. 2017

Občerstvení bude k dispozici přímo na stadionu.

Při nepřízni počasí může být akce o den posunuta, budeme Vás informovat na facebookových stránkách FK NEJDEK 1919 a Divadelní soubor Jirásek Nejdek.