5. ročník kempu Josefa Hamouze

Autor: Draxi    Datum: 18.04.2019 10:19

Nejen sto let od založení našeho klubu, ale také pět let od založení tradice letních týdenních kempů našeho odchovance Pepy Hamouze, mistra ligy se Slovanem Liberec! Již tradiční týden na konci letních prázdnin plný pohybu, budeme se těšit!

Pátý fotbalový kemp Josefa Hamouze pro dívky a chlapce od 6 do 14 let v Nejdku, letos se bude konat v termínu pondělí 26.8. - pátek 30.8. 2019
Prosím o vaše přihlášky na adresu fknejdek@seznam.cz, do mailu napište jméno, datum narození dítěte, klubovou příslušnost (samozřejmě i pro mimonejdecké nebo pro ty, kteří chtějí s fotbalem začít), telefonní kontakt na rodiče a velikost trička, které každý účastník dostane, v nabídce jsou tyto velikosti, 116 / 128/ 140/ 152/ 164/ S/ M/ L/ XL/ XXL.
Rádi bychom letos opět obohatili program o další činnosti a zpestřili dětem poslední týden prázdnin. Kemp je primárně fotbalový, ale rádi bychom u dětí rozvíjeli sportovní všestrannost. Proto si zkusí další sporty jako je softbal, frisbee, házenou, basketbal a další aktivity.
Vedle sportovního programu mají děti zajištěný pitný režim od ISOSTAR a stravování ve školní jídelně, dále dostanou fotbalový míč a triko.
Cena za týdenní kemp je 1200,- částka se vybírá na místě, v pondělí, na začátku kempu.
Předpokládaná maximální kapacita je opět 40 dětí.
Partnerem akce je firma JAKO a GALA.
Těšíme se na vás