FK Nejdek - novinky

Rozhovor s Petrem Ševčíkem

Autor: Draxi    Datum: 02.05.2017 09:50


V posledních zápasech A týmu výkonem zaujal Petr Ševčík, a tak jsem si nemohl nechat ujít příležitost se ho zeptat na několik otázek.

1) Představil bys nám svou fotbalovou minulost? Obecně se ví, že jsi strávil pracovně nějaký čas v Augsburgu, kde jsi i hrál fotbal, jakou soutěž jsi tam hrál?
„Téměř celá má fotbalová minulost se píše zde v Nejdku, v Augsburgu jsem strávil 4 roky. Fotbal jsem hrál v týmu, který hrál Kreisklasse (krajský přebor).“

2) Jsi fotbalový univerzál, který se občas objeví v obraně, někdy na hrotu, teď se Ti povedly dva zápasy v záloze, kde se Ty osobně cítíš nejlíp?
„Vždy jsem tvrdil, že jsem taková ta univerzální náplast pro trenéra, kam mě postaví, tam to odkopu, ale vyloženě oblíbenou pozici nemám. Jsem rád za každou příležitost.“

3) Jak se Ti spolupracovalo s Kubou Rutrlem a Tomášem Pilařem, kteří se nejčastěji pohybovali během zápasu v Tvém okolí?
„Kuba má výbornou formu a je radost s ním hrát na jedné lajně. Výborně si rozumíme a můžeme se spolehnout jeden na druhého. Tomáš dokáže každou situaci dobře odhadnout, takže od něj vždy dostanu dobré přihrávky a na druhou stranu v defenzivní fázi se dobře doplňujeme.“

4) V kabině sedíš vedle zástupce kapitána, Filipa Rutrleho (který si funkci náramně užívá), jak lehké (těžké) je sedět vedle něj? :-D 
„S Filipem se známe už od mala. Stejně jako on i já jsem pro každou srandu, takže mi vůbec nevadí vedle něj sedět. To, že se stal ZÁSTUPCEM kapitána je pro mě velká záhada, ale asi už i v kraji přichází trend "kapříků". :-D

5) I když jsi byl v zahraničí, stále jsi platil klubové příspěvky a hlásil se ke klubu i na dálku, což zaslouží obdiv a uznání, jak osobně vnímáš Ty, že hraješ za nejdecké áčko, partu v týmu, náš klub.
„FKN byla už od malička moje druhá rodina, ať už to zní, jak chce. Proto na klub nehodlám nikdy zanevřít a to ani v případě, že v něm nebudu aktivně hrát. Jsem rád a cením si toho, že aktuálně nastupuji za nejdecké áčko, ale také i za béčko kde je stejně dobrá parta čutálistů, kde o zábavu není nouze.“
Díky za rozhovor :-)


Zobrazit celý článek


Vítězství v Toužimi

Autor: Draxi    Datum: 02.05.2017 09:48

SK Toužim "A" - FK NEJDEK "A" 4:5 (1:1)
Góly: Neudert Filip 2, Chlup Tomáš, Pilař Tomáš, Kinkal Richard 
Sestava: Irlbek Jakub (připraven Nádeníček Jan) - Rutrle Filip, Mandous Antonín, Ševčík Petr, Rutrle Jakub, Neudert Filip, Pilař Tomáš, Kinkal Richard, Valvoda Jakub (Borůvka Jakub), Kurtin Jakub, Chlup Tomáš (Jílek Jan) 
Trenéři: Halapej Michal, Krejčí Vilém 
Vedoucí týmu: Licek Jiří

Áčko po dvou vítězstvích zajíždělo do Toužimi. Žádného z aktérů nemohl nechal zápas klidným, Toužim třikrát vedla, Nejdečtí třikrát odpověděli a naopak v závěru dokázali zápas otočit ve svůj prospěch. Těžké utkání na těžkém terénu, cenné tři body z venkovního zápasu ve specifickém prostředí. Pochvalu zaslouží zejména produktivní Filip Neudert, který dvě branky vstřelil a na jednu přihrál. 


Zobrazit celý článek


Vítězství nad Baníkem

Autor: Draxi    Datum: 23.04.2017 12:05

FK NEJDEK "A" - Baník Union Nové Sedlo 3:0 (2:0)
Góly: Kinkal Richard, Pilař Tomáš, Kurtin Jakub 
Sestava: Irlbek Jakub - Rutrle Filip, Mandous Antonín, Draxal Zbyněk, Rutrle Jakub, Neudert Filip, Pilař Tomáš, Kinkal Richard, Ševčík Petr, Falatek Jiří, Kurtin Jakub (střídali Chlup Tomáš, Valvoda Jakub, Jílek Jan, Schlosser Jiří, Vaník Tomáš) 
Trenéři: Halapej Michal, Krejčí Vilém 
Vedoucí týmu: Licek Jiří, Kašpar Oldřich
Diváci: 110

Áčko navázalo na povedený výkon z minulého týdne proti Chebu a poctivým výkonem dokázalo porazit silného soupeře, který dokázal být nebezpečný a připravit si šance. 
Áčko šlo v prvním poločasu do vedení po rychlé akci, kterou sám před brankářem hostí šikovně vyřešil Ríša Kinkal. Před druhým gólem Jirka Falatek vtipně, patičkou, připravil střeleckou pozici Tomáši Pilařovi, který uklidil míč do sítě. Ve druhém poločasu navýšil vedení modrých Kuba Kurtin, který krásně trefil hlavou. 
Hosté předvedli kvalitní výkon, ale nejdecká obrana odolala a připsala si cennou nulu. 
Za nejdecký tým bych vyzdvihl povedený výkon Peti Ševčíka, k dobrému výkonu hráčů se přidala i rozhodcovská trojice, takže doufejme, že stovka otužilých diváků odcházela z Limnice spokojeně. Děkujeme za návštěvu.


Zobrazit celý článekStarší žáci na halovém turnaji

Autor: Draxi    Datum: 06.03.2017 14:23

Zpráva od Michala Halapeje:
Starší žáci dnes odehráli v Karlových Varech halový turnaj o Pohár předsedy okresního fotbalového svazu. Skóre a jediná prohra v turnaji rozhodly o 4. místě na turnaji. Zároveň byl Jáchym Horák vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Kluci hráli v sestavě: Jáchym Horák, Patrik Satýnek, Tomáš Polcar, Míra Dado, David Šimek, Jakub Trtík, Matěj Vosmek, Martin Lutsak. 
Děkujeme za vzornou reprezentaci FK Nejdek a gratulujeme!

 


Zobrazit celý článek


Hlavní­ partner mládežnických družstev FK Nejdek:

WITTE Automotive

Oficiální­ partneři:

Karlovarský kraj

Živý kraj - Karlovarský kraj

Fortuna

SkiSport


Auto-Mont

elektro Viola

ABC Ski Nové Hamry

Sport Bar za mostem

Nýty.cz

Restaurace U Žáby

Lekce angličtiny - Guy a Lenka Hargreaves

Rádi byste se stali naším partnerem? Kontaktujte nás, prosím, na fknejdek@seznam.cz


Generální partner klubu:
Město Nejdek


Znak města Nejdek

Náměstí Nejdek

Mediální partneři:

Nejdecké listy

Karlovarský Deník