FK Nejdek - novinky

Vítězství v krajském poháru!

Autor: Draxi    Datum: 08.06.2017 23:14

FK NEJDEK "A" - Baník Královské Poříčí 3:1 (1:1) 
Góly: Rutrle Jakub, Schlosser Jiří, Neudert Filip 
Sestava: Irlbek Jakub - Rutrle Jakub, Ševčík Petr, Mandous Antonín, Rutrle Filip, Neudert Filip, Kurtin Jakub, Kinkal Richard, Borůvka Jakub, Falatek Jiří (Schlosser Jiří), Chlup Tomáš (připraveni Nádeníček Jan, Vaník Tomáš, Jílek Jan) 
Trenéři: Halapej Michal, Krejčí Vilém 
Vedoucí týmu: Licek Jiří 
Diváci: 100 skvělých nejdeckých diváků

V dnešním finále krajského poháru, na skvěle připraveném hřišti ve Staré Roli, se hrál velmi kvalitní zápas. Poříčí šlo do vedení, aby za deset minut Kuba Rutrle z přímého kopu vyrovnal. Mrzely některé další neproměněné šance modrých, na druhou stranu i Kuba Irlbek v brance Nejdecké dvakrát podržel. 
Ve druhém poločasu to byl nejdecký výběr, který měl více sil, šancí, ale dlouho přibývaly jen šance. V 84. minutě posadil Filip Neudert svůj centr na hlavu Jirky Schlossera a stadion plný nejdeckých fanoušků explodoval nadšením. Minutu před koncem individuální akcí završil povedený podvečer Filip Neudert, 3:1.
Náš klub získal svůj třetí krajský pohár ve své historii a nominoval se díky dnešnímu vítězství do předkola republikového MOL cupu, na Limnici tak na přelomu července srpna přijede k utkání zřejmě divizní tým. 
Velké díky hráčům a divákům(!), kteří vytvořili skvělou atmosféru! 


Zobrazit celý článek


Vítězství nad Citicemi

Autor: Draxi    Datum: 08.05.2017 12:14

FK NEJDEK "A" - Sokol Citice 6:0 (2:0)
Góly: Kinkal Richard 3, Pilař Tomáš, Chlup Tomáš, Neudert Filip 
Sestava: Irlbek Jakub (připraven Nádeníček Jan) - Rutrle Filip, Mandous Antonín, Ševčík Petr, Rutrle Jakub, Neudert Filip, Pilař Tomáš (Vaník Tomáš), Kurtin Jakub, Kinkal Richard, Falatek Jiří (Jílek Jan), Chlup Tomáš (Valvoda Jakub) 
Trenéři: Halapej Michal, Draxal Zbyněk, Krejčí Vilém 
Vedoucí týmu: Licek Jiří 
Diváci: 100

Do Nejdku přijely Citice, které dokázaly porazit FC Cheb a obrat na jaře o body další týmy, takže byla na místě zodpovědnost a trpělivost. Hosté se prezentovali bojovným výkonem, sice se do gólové příležitosti nedostali, ale souboje s nimi bolely a rozhodně nešetřili krokem.
V prvním poločasu dal skóre podobu Tomáš Pilař, který první úspěch domácích úspěšně zakroutil z přímého kopu a ve druhém případě, minutu před poločasem, předložil Tomáši Chlupovi lahůdku před odkrytou branku, 2:0.
Ve druhém poločasu hostům začaly docházet síly, což vyvrcholilo v poslední třetině utkání, ve které Nejdečáci ovládli trávník a domácí fanoušci si přišli na své. Třetí branku po vysunutí Jirkou Falatkem chytře zakončil Filip Neudert. Pak se do hlavní role nominoval Ríša Kinkal, který třikrát nekompromisně zakončil kombinace modrého týmu a hattrickem přispěl k vysoké výhře. Velmi dobře se do hry dostali i střídající hráči, dnes jednoznačně převládla pozitiva, na Limnici se tleskalo oprávněně.
Pozdrav a díky letí za Štefanem Sulákem, který se přijel podívat a pozdravit tým


Zobrazit celý článek


Rozhovor s Petrem Ševčíkem

Autor: Draxi    Datum: 02.05.2017 09:50


V posledních zápasech A týmu výkonem zaujal Petr Ševčík, a tak jsem si nemohl nechat ujít příležitost se ho zeptat na několik otázek.

1) Představil bys nám svou fotbalovou minulost? Obecně se ví, že jsi strávil pracovně nějaký čas v Augsburgu, kde jsi i hrál fotbal, jakou soutěž jsi tam hrál?
„Téměř celá má fotbalová minulost se píše zde v Nejdku, v Augsburgu jsem strávil 4 roky. Fotbal jsem hrál v týmu, který hrál Kreisklasse (krajský přebor).“

2) Jsi fotbalový univerzál, který se občas objeví v obraně, někdy na hrotu, teď se Ti povedly dva zápasy v záloze, kde se Ty osobně cítíš nejlíp?
„Vždy jsem tvrdil, že jsem taková ta univerzální náplast pro trenéra, kam mě postaví, tam to odkopu, ale vyloženě oblíbenou pozici nemám. Jsem rád za každou příležitost.“

3) Jak se Ti spolupracovalo s Kubou Rutrlem a Tomášem Pilařem, kteří se nejčastěji pohybovali během zápasu v Tvém okolí?
„Kuba má výbornou formu a je radost s ním hrát na jedné lajně. Výborně si rozumíme a můžeme se spolehnout jeden na druhého. Tomáš dokáže každou situaci dobře odhadnout, takže od něj vždy dostanu dobré přihrávky a na druhou stranu v defenzivní fázi se dobře doplňujeme.“

4) V kabině sedíš vedle zástupce kapitána, Filipa Rutrleho (který si funkci náramně užívá), jak lehké (těžké) je sedět vedle něj? :-D 
„S Filipem se známe už od mala. Stejně jako on i já jsem pro každou srandu, takže mi vůbec nevadí vedle něj sedět. To, že se stal ZÁSTUPCEM kapitána je pro mě velká záhada, ale asi už i v kraji přichází trend "kapříků". :-D

5) I když jsi byl v zahraničí, stále jsi platil klubové příspěvky a hlásil se ke klubu i na dálku, což zaslouží obdiv a uznání, jak osobně vnímáš Ty, že hraješ za nejdecké áčko, partu v týmu, náš klub.
„FKN byla už od malička moje druhá rodina, ať už to zní, jak chce. Proto na klub nehodlám nikdy zanevřít a to ani v případě, že v něm nebudu aktivně hrát. Jsem rád a cením si toho, že aktuálně nastupuji za nejdecké áčko, ale také i za béčko kde je stejně dobrá parta čutálistů, kde o zábavu není nouze.“
Díky za rozhovor :-)


Zobrazit celý článek


Vítězství v Toužimi

Autor: Draxi    Datum: 02.05.2017 09:48

SK Toužim "A" - FK NEJDEK "A" 4:5 (1:1)
Góly: Neudert Filip 2, Chlup Tomáš, Pilař Tomáš, Kinkal Richard 
Sestava: Irlbek Jakub (připraven Nádeníček Jan) - Rutrle Filip, Mandous Antonín, Ševčík Petr, Rutrle Jakub, Neudert Filip, Pilař Tomáš, Kinkal Richard, Valvoda Jakub (Borůvka Jakub), Kurtin Jakub, Chlup Tomáš (Jílek Jan) 
Trenéři: Halapej Michal, Krejčí Vilém 
Vedoucí týmu: Licek Jiří

Áčko po dvou vítězstvích zajíždělo do Toužimi. Žádného z aktérů nemohl nechal zápas klidným, Toužim třikrát vedla, Nejdečtí třikrát odpověděli a naopak v závěru dokázali zápas otočit ve svůj prospěch. Těžké utkání na těžkém terénu, cenné tři body z venkovního zápasu ve specifickém prostředí. Pochvalu zaslouží zejména produktivní Filip Neudert, který dvě branky vstřelil a na jednu přihrál. 


Zobrazit celý článek


Vítězství nad Baníkem

Autor: Draxi    Datum: 23.04.2017 12:05

FK NEJDEK "A" - Baník Union Nové Sedlo 3:0 (2:0)
Góly: Kinkal Richard, Pilař Tomáš, Kurtin Jakub 
Sestava: Irlbek Jakub - Rutrle Filip, Mandous Antonín, Draxal Zbyněk, Rutrle Jakub, Neudert Filip, Pilař Tomáš, Kinkal Richard, Ševčík Petr, Falatek Jiří, Kurtin Jakub (střídali Chlup Tomáš, Valvoda Jakub, Jílek Jan, Schlosser Jiří, Vaník Tomáš) 
Trenéři: Halapej Michal, Krejčí Vilém 
Vedoucí týmu: Licek Jiří, Kašpar Oldřich
Diváci: 110

Áčko navázalo na povedený výkon z minulého týdne proti Chebu a poctivým výkonem dokázalo porazit silného soupeře, který dokázal být nebezpečný a připravit si šance. 
Áčko šlo v prvním poločasu do vedení po rychlé akci, kterou sám před brankářem hostí šikovně vyřešil Ríša Kinkal. Před druhým gólem Jirka Falatek vtipně, patičkou, připravil střeleckou pozici Tomáši Pilařovi, který uklidil míč do sítě. Ve druhém poločasu navýšil vedení modrých Kuba Kurtin, který krásně trefil hlavou. 
Hosté předvedli kvalitní výkon, ale nejdecká obrana odolala a připsala si cennou nulu. 
Za nejdecký tým bych vyzdvihl povedený výkon Peti Ševčíka, k dobrému výkonu hráčů se přidala i rozhodcovská trojice, takže doufejme, že stovka otužilých diváků odcházela z Limnice spokojeně. Děkujeme za návštěvu.


Zobrazit celý článek


Hlavní­ partner mládežnických družstev FK Nejdek:

WITTE Automotive

Oficiální­ partneři:

Karlovarský kraj

Živý kraj - Karlovarský kraj

Fortuna

SkiSport


Auto-Mont

elektro Viola

ABC Ski Nové Hamry

Sport Bar za mostem

Nýty.cz

Restaurace U Žáby

Lekce angličtiny - Guy a Lenka Hargreaves

Rádi byste se stali naším partnerem? Kontaktujte nás, prosím, na fknejdek@seznam.cz


Generální partner klubu:
Město Nejdek


Znak města Nejdek

Náměstí Nejdek

Mediální partneři:

Nejdecké listy

Karlovarský Deník